Andrej Brnický
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 026 01 Malatiná
- Na trhu od
- 4. januára 2021
- IČO
- 53 532 601
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 5
- rokov na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Andrej Brnický
Andrej Brnický – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Malatiná. Podniká od 4. januára 2021.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Andrej Brnický
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 532 601
- Dátum vzniku
- 4. januára 2021
- Miesto podnikania
- 026 01 Malatiná
- Živnostenský register
- Okresný úrad Dolný Kubín, vložka č. 530-13213
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Andrej Brnický zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Andrej Brnický?
Miesto podnikania je v obci 026 01 Malatiná.
Čím sa Andrej Brnický zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.
Aké je IČO – Andrej Brnický?
IČO je 53 532 601.
Odkedy podniká Andrej Brnický?
Podnikanie začalo 4. januára 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.